Wspinaczka – pomysły na prezenty

0
889

Wszyscy znamy kogoś, kto ma dobry pomysł na spędzenie klifu. Jeśli szukasz świątecznych pomysłów na prezent dla miłośnika wspinaczki, oto kilka wyjątkowych pomysłów na prezent do wspinaczki.

Pomysły na prezent do wspinaczki

Możesz zawsze powiedzieć wspinaczowi po wyglądzie. Białe kredowe palce, krwawiące kostki, zgięte palce i… szeroki uśmiech. Niezależnie od tego, czy wspinają się na siłowniach do wspinaczki halowej, czy wiszą na pół kopule w Yosemite, wspinacze są bardzo otwarci na prezenty związane ze wspinaczką. Oto kilka pomysłów na prezent, dzięki którym staniesz się ich ulubieńcem.

1. Siłownia do wspinaczki – większość obszarów metropolitalnych ma teraz siłownie do wspinaczki. Te sale gimnastyczne są zazwyczaj halami, na których wspinacze mogą pracować nad swoimi technikami. Ściany występują w różnych terenach i mają różne uchwyty. Koszty członkostwa wahają się w każdym miejscu, ale wspinacze pokochają ten prezent. Jest to szczególnie dobry pomysł na prezent do wspinaczki dla osób mieszkających w dużych miastach, które nie mogą udać się na popołudniowe chrupanie.

2. Climb International DVD – Climb International DVD to wysoce zalecane narzędzie do planowania finansowego dla wspinaczy. Dlaczego? Cóż, DVD zawiera podjazdy z egzotycznych miejsc, takich jak Tajlandia i Chiny. Po obejrzeniu DVD przeciętny wspinacz nagle zacznie oszczędzać każdy grosz z wypłaty, rzucać monetami i ogólnie być tak tanio, jak to możliwe. Cel? Aby zaoszczędzić wystarczająco dużo pieniędzy na podróż do tych miejsc na osobistą wspinaczkę. Trudno jest znaleźć DVD. Wyszukaj go według nazwy w dowolnej wyszukiwarce i powinieneś być w stanie go znaleźć. Spodziewaj się zapłacić około 20 $ za ten przepyszny film.

3. Zbuduj własną wewnętrzną ścianę wspinaczkową – musisz być bardzo ostrożny, wręczając ten prezent. Ta książka zawiera instrukcje krok po kroku, jak zbudować wewnętrzną ściankę wspinaczkową. To oczywiście wymaga przestrzeni do budowy wspomnianej ścianki wspinaczkowej. Piwnice i garaże to typowe miejsca, ku rozczarowaniu małżonków. Osobiście nie umieszczałbym swojego nazwiska w sekcji „od” karty upominkowej. Za tę złą książeczkę możesz zapłacić około 10 $.

4. Chwytaki wspinaczkowe – Chwytaki wspinaczkowe to formy gipsowe, które umieszcza się na ściance wspinaczkowej. Występują w różnych błędnych kształtach, które idealnie nadają się do zginania palców w naprawdę nienaturalnych pozycjach. Jeśli znasz kogoś, kto zbudował ściankę wspinaczkową w garażu lub domu, jest to idealny prezent. Ponieważ każdy chwyt wspinaczkowy jest mniej więcej wyjątkowy, wybierz te, które przyciągną Twoją wyobraźnię. Oferowane są w szerokim zakresie cen, dlatego często najlepiej kupować po tym, na co Cię stać. Pomocna wskazówka: Przyjrzyj się uważnie ładowniom. Jeśli nie możesz sobie wyobrazić, w jaki sposób dłoń mogłaby utrzymać konkretny chwyt, to jest to do kupienia!

5. Nomad Climbing Journals – Trochę autopromocji. Wspinaczka skałkowa Nomad to świetne prezenty dla wspinaczy. Te dzienniki do pisania pozwalają wspinaczom śledzić ich wspinaczki, wrażenia, ludzi, z którymi wspinali się, trasy i wszelkie dodatkowe informacje, które uznają za niezbędne. Z czasem dzienniki wspinaczkowe stają się historią wspinaczek i wspaniałą pamiątką. Świetny prezent na Boże Narodzenie, możesz zobaczyć czasopisma o wspinaczce, klikając link w wierszu tego artykułu i spodziewać się, że zapłacisz za dziennik 25 dolarów za skrzynkę.

Jak wiesz, po prostu nie ma sposobu, aby powstrzymać wspinacza od wspinaczki. Równie dobrze możesz się poddać i dać im świąteczny prezent wspinaczkowy.