Poznaj cennik biura rachunkowego Znany Księgowy.

0
905

Historia naszego biura rachunkowego jest odległa. Jesteśmy na rynku usług księgowych wiele lat jednak nie poprzestaliśmy na obsłudze przedsiębiorców tylko z naszego miasta. Obecnie posiadamy współpracujące biura księgowe w całym kraju. Pomagamy większej liczbie klientów. Zespół naszego biura księgowego tworzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w dziedzinie podatków, rachunkowości i prawa pracy. Nie musisz się bać wizyt w urzędzie skarbowym czy zusie, dzięki odpowiednim pełnomocnictwom mamy możliwość załatwienia większości spraw za ciebie. Jakość świadczonych przez nas usług księgowych jest na najwyższym poziomie. Naszą firmę tworzy team ludzi, który dba o wysoki poziom własnych kwalifikacji, tak abyśmy mogli odpowiedzieć na wszystkie państwa pytania oraz aktywnie wspierać w państwa przedsięwzięciach. Nasi eksperci z zakresu prawa oraz księgowości przedstawią ci swój punkt widzenia w oparciu o twój model biznesowy. Bezwzględnie przestrzegamy zasad tajemnicy służbowej. Biuro podatkowe Znany Księgowy dokłada wszelkich starań w zakresie usług księgowych tak, by przedsiębiorca był jak najmniej zaangażowany w kwestie obsługi rachunkowej. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie umożliwia nam na skuteczne poruszanie się w stale zmieniających się przepisach podatkowych. Najistotniejszy jest dla nas klient. Zadzwoń lub napisz do naszej firmy.

Zakres naszych usług księgowych obejmuje:

Mamy współczesne oprogramowanie, spełniające wymogi ustawy o rachunkowości. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wachlarz usług księgowych i rachunkowych. Nasza oferta handlowa obejmuje: obsługa księgowa, prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie rozliczeń w zakresie ryczałtu; opracowanie rejestrów sprzedaży i zakupów dla celów podatku od towarów oraz usług, opracowanie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia, sporządzanie miesięcznych oraz corocznych deklaracji podatkowych. Dodatkowo oferujemy opiekę prawną naszym klientom. Kompleksowe usługi księgowe z biurem rachunkowym Znany Księgowy. Sprawdź – znany-ksiegowy.pl . Zapewniamy profesjonalne oraz sumienne wykonywanie powierzonych nam zadań. Oferujemy jedne z najlepszych cen usług księgowych przy równoczesnym wysokim ich poziomie. Zachęcamy państwa do wykonania pierwszego kroku czyli do kontaktu z naszym biurem. Kolejne kroki będziemy robić wspólnie i wspomagać cię w prowadzeniu twojej firmy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.